Застосунок Київ Цифровий із нагоди святкування третьої річниці з дня запуску згенерував індивідуальні привітання для користувачів

До 3-ї річниці з дня запуску застосунку Київ Цифровий його команда підготувала для користувачів ексклюзивний подарунок: святкові поштівки з персональною статистикою, званням та передбаченням. Про це повідомила директорка Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА Вікторія Іцкович.

«Завдяки нашим сервісам кияни можуть економити час, кошти та отримувати доступ до важливих міських послуг онлайн. Ми щиро дякуємо користувачам за те, що протягом 3-х років вони обирають Київ Цифровий. Разом ми робимо наше місто кращим!» – зазначила Вікторія Іцкович.

Щоб отримати святкову поштівку, потрібно оновити застосунок. А серед тих, хто поділиться своєю поштівкою про улюблений сервіс у соціальних мережах та відмітить #цифровийначасі, команда застосунку розіграє фірмові футболки від офіційної onelove крамниці айдентики Київ Цифровий: instagram.com/kyivdigital.shop.

За три роки Київ Цифровий став незамінним помічником для мільйонів киян. Застосунок налічує понад 2,7 млн зареєстрованих користувачів, які щодня користуються його численними сервісами.

Серед найпопулярніших сервісів Київ Цифрового:

  • QR для поїздок у міському транспорті – через застосунок кияни придбали 50 млн QR-квитків;
  • транспортні карти – в Київ Цифровий їх додано 1,1 млн;
  • сервіси електронної демократії – опитування та підпис петицій. В опитуваннях взяв участь майже мільйон користувачів, що віддали 11,5 млн голосів;
  • оплата паркування – майже 1,5 млн погодинних паркувань було проведено через міський застосунок.

Команда Київ Цифрового щиро дякує всім користувачам за активність і підтримку.

Джерело