Про це повідомив Ігор Клименко в інтерв’ю «Інтерфакс-Україна», присвяченому до Дня просвіти з питань мінної безпеки та допомоги в діяльності

Про це повідомив Ігор Клименко в інтерв'ю «Інтерфакс-Україна», присвяченому до Дня просвіти з питань мінної безпеки та допомоги в діяльності

Про це повідомив Ігор Клименко в інтерв'ю «Інтерфакс-Україна», присвяченому до Дня просвіти з питань мінної безпеки та допомоги в діяльності, пов'язаної з мінуванням.

Найбільш щільно заміновані залишаються деокуповані регіони. Стабілізаційні заходи там починаються саме із розмінування.

За два роки сапери виявили та знищили понад 780 000 вибухонебезпечних предметів.

Нині у структурі МВС: ДСНС, Нацполіції та Національній гвардії, працюють близько 2 000 саперів. У планах — збільшити їх кількість до 2800:

✔️ Це системна робота. У ДСНС діє Міжрегіональний центр гуманітарного розмінування та швидкого реагування. Там, у тому числі, навчають саперів. За минулий рік ми вже підготували майже 1000 фахівців з розмінування, — зазначив Міністр внутрішніх справ.

Крім того, ДСНС щоденно залучає близько 400 одиниць різної техніки. Працює 37 машин механізованого розмінування. Для пришвидшення процесу очищення територій необхідно ще щонайменше 30 таких машин та спецтранспорт.

🆘 СайтFbTwInstaYouTube

Джерело