Референт Бюро УГКЦ з питань екології в Івано-Франківській Архієпархії зустрівся зі старшокласниками

Референт Бюро УГКЦ з питань екології в Івано-Франківській Архієпархії зустрівся зі старшокласниками

В рамках Великопосної екологічної ініціативи за сприяння о. Володимира Майки відбулася зустріч референта Бюро УГКЦ з питань екології в Івано-Франківській Архієпархії о. Михайла Дзуля із учнями 9-10 класів Брошнів-Осадського ліцею та учнями Брошнівської гімназії.

Про це повідомляє Інформацій на служба Бюро УГКЦ з питань екології.

На зустрічі в ліцеї о. Михайло, на прикладі вмісту «Ековалізи», розповів про те, як раціонально ставитись до використання енергії та збереження ресурсів нашої планети з думкою про майбутні покоління. Окрім цього спілкувалися про те, яку відповідальність несе людина за довкілля, порушували питання її ставлення до навколишнього середовища крізь призму власного здоровʼя та здоровʼя оточуючих.

«Маємо берегти нашу планету та її ресурси, адже це Боже створіння і безцінний дар, який ми зобов’язані передати нашим нащадкам», – наголосив референт Екобюро УГКЦ.

У рамках Всеукраїнської акції «Посади дерево миру» разом з учнями священики заклали фруктовий «Сад Перемоги» на подвірʼї храму, а 10 саджанців знайшли своє місце на території школи.

Не менш цікаво і змістовно пройшла зустріч з учнями 6-9 класів Брошнівської гімназії. Отець Михайло з допомогою мультимедійної презентації порушив питання пошуку причин екологічної кризи і шляхів виходу з неї, враховуючи можливості та особистий вклад кожного. Насамкінець презентації священник закликав берегти все те, що нас оточує і робити практичні кроки в цьому напрямку.

Щоб продовжувати справу Творця і продемонструвати готовність робити певні зміни вже «тут і зараз» неподалік гімназії спільно було висаджено фруктовий сад.

Для поглиблення екологічної свідомості учнів для обидвох шкільних бібліотек було передано видання Бюро УГКЦ з питань екології.

Референт Бюро УГКЦ з питань екології в Івано-Франківській Архієпархії зустрівся зі старшокласникамиРеферент Бюро УГКЦ з питань екології в Івано-Франківській Архієпархії зустрівся зі старшокласникамиРеферент Бюро УГКЦ з питань екології в Івано-Франківській Архієпархії зустрівся зі старшокласникамиРеферент Бюро УГКЦ з питань екології в Івано-Франківській Архієпархії зустрівся зі старшокласниками

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Джерело