Для киян і гостей столиці наприкінці тижня проведуть безоплатні лекторії та екскурсії

Управління туризму та промоцій КМДА і Київський центр розвитку туризму запрошує киян і киянок, а також гостей столиці відвідати безоплатні заходи: один лекторій і чотири екскурсійні прогулянки.

Заходи відбудуться з п’ятниці до неділі. Місця зустрічей вказані в реєстраційних анкетах.

Екскурсійні маршрути розроблені відповідно до умов воєнного стану, тому в разі оголошення повітряної тривоги всі учасники екскурсії чи лекції зможуть пройти в укриття, що розташовані неподалік.

Лекторій «Київ: пам’ятники доби Незалежності» познайомить з історією створення скульптур та пам’ятників, що були споруджені в центрі Києва протягом усіх років незалежності України.

Дата та час: 3 травня, п’ятниця, 14:00.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/DsMqC99J6fzzNose9.

Екскурсія «Київ: стежиною воєнної історії», під час якої учасники оглянуть низку об’єктів мілітарної історії Києва, а також дізнатися про події багаторічної боротьби за незалежність України, що триває й донині.

Дата та час: 3 травня, п’ятниця, 15:00.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/MD3PmqDs1WEVBpzFA.

Екскурсія «Київ хрещатий», на якій містяни та гості столиці ознайомляться з головною вулицею Києва, її видатними об’єктами, дізнаються про відомих особистостей, які свого часу жили на Хрещатику та відігравали важливу роль у розвитку міста загалом, а також його центральної вулиці зокрема.

Дата та час: 4 травня, субота, 12:00.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/xfxDtD7fpiLeb1nj9.

Екскурсія «Таємниці града Ярослава», під час якої учасники дізнаються більше про Софійський та Михайлівський собори, а також про оборонні споруди довкола Києва за часів правління князя Ярослава Мудрого.

Дата та час: 4 травня, субота, 17:30.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/oBYGezpHrjBnborBA.

Екскурсія «Київ історичний», присвячена історії стародавнього Києва, його пам’яткам, архітектурі та Подолу.

Дата та час: 5 травня, субота, 12:00.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/pFLKDsuBRuRw7CDK6.

Реєстрація на екскурсії та лекторій обов’язкова, кількість місць обмежена. Учасники отримають підтвердження реєстрації на електронну пошту та телефонним дзвінком.

Джерело