Urban підготовка з бойових дій у міській забудові

Тривають заняття в “Урбан” – так на військових полігонах Великої Британії називають міську забудову, де відпрацьовується бій в місті: захоплення, зачистка та утримання об’єктів під керівництвом інструкторів та інструкторок Сухопутних військ British Army Збройних СИл Великої Бритнаії HM Armed Forces в рамках багатонаціональної навчальної операції “ІНТЕРФЛЕКС” з базової загальновійськової підготовки особового складу Збройних Сил України під керівництвом Сполученого Королівства.

Ці тренувальні ділянки являють собою цілі реалістично відтворені вулиці із житловими будинками із вікнами, під’їздами, сходами й горищами, а також будівлі пошти, банку, релігійних споруд.

Українські військові, які звільнятимуть й зачищатимуть українські міста від загарбників, мають володіти базовими навичками війни серед забудови. Як правильно пересуватися у групі, звідки чекати небезпеку та як її попередити.

Новобранцям, які ще не бували на полі бою, особливо корисні такі тренування. І саме на тих, хто нещодавно приєднався до Збройних Сил України, в першу чергу, і розрахована тренувальна програма. Адже багатонаціональна навчальна операція ІНТЕРФЛЕКС під керівництвом Великої Британії покликана, передусім, сформувати базові навички у людей, які тільки вчора обіймали цивільні професії.

Групу українських солдат, що на відео, тренують військові з Великої Британії. Вони навчають українців правильному поводженню зі зброєю, переміщенню, спостереженню і патрулюванню, методів виживання, наданню першої домедичної допомоги тощо.

Таким чином Велика Британія продовжує підтримувати народ України та надає постійну підтримку у відповідь на тривалу російську агресію і окупацію українських територій.

🇬🇧 🇺🇦 #ЗСУ вдячні за підтримку та допомогу #Велика_Британія / #AFU are grateful for the #UK support and help.

Джерело