Владика Микола Семенишин здійснив візит до Згромадження Сестер Пресвятої Родини

Владика Микола Семенишин здійснив візит до Згромадження Сестер Пресвятої Родини

У Світлий понеділок, 6 травня, Владика Микола Семенишин, Єпископ-помічник Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ, з душпастирським візитом завітав до Згромадження Сестер Пресвятої Родини, що у Гошеві.

На подвір’ї монастиря Владику радо вітали діти, парафіяни, священнослужителі святині та сестри-монахині, зокрема головна настоятелька Згромадження с. Єфросинія Гойда та настоятелька монастиря с. Вероніка Середницька.

Відтак у храмі Єпископ-помічник очолив Архієрейську Божественну Літургію, у часі якої йому співслужили о. Іриней Гумен, ЧСВВ, та о. Михайло Мельничук, ЧСВВ.

Після прочитання уривка з Євангелія, Владика Микола зачитав Пасхальне послання Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава Шевчука.

На завершення моління Архієрей привітав усіх присутніх зі світлим празником Христового Воскресіння: «Я щиро вітаю всіх вас з великим святом воскресіння Христового! Так гарно, що ми можемо у цій обителі Сестер Пресвятої Родини молитися й прославляти нашого Воскреслого Ісуса, дякувати Йому за усі дари, які Він зсилає на нас щодня».

Відтак Владика Микола переказав усім присутнім у храмі вітання від Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського Владики Володимира Війтишина та закликав молитися за нові покликання до богопосвяченого життя.

«Я справді бажаю, щоб святкуючи Великдень, ми раділи в Бозі. Нехай Воскреслий Христос наповнює наші серця Своїм миром, адже перші слова, які він промовив, звертаючись до апостолів — «Мир вам». Сьогодні кожен з нас хоче миру, тож нехай той мир, про який ми молимося, настане якнайшвидше», — побажав Єпископ насамкінець.

Згодом Владика Микола в особливий спосіб привітав о. Михайла з 11-ою річницею священничих свячень.

Опісля мав слово о. Іриней, який подякував Архієрею за ревне служіння, батьківську опіку та постійну молитву.

Відтак Владика Микола уділив присутнім своє архієрейське благословення.

Завершилося моління співом Великоднього тропаря «Христос Воскрес із мертвих, смертю смерть подолав, і тим, що в гробах, життя дарував!».

Владика Микола Семенишин здійснив візит до Згромадження Сестер Пресвятої РодиниВладика Микола Семенишин здійснив візит до Згромадження Сестер Пресвятої РодиниВладика Микола Семенишин здійснив візит до Згромадження Сестер Пресвятої РодиниВладика Микола Семенишин здійснив візит до Згромадження Сестер Пресвятої РодиниВладика Микола Семенишин здійснив візит до Згромадження Сестер Пресвятої РодиниВладика Микола Семенишин здійснив візит до Згромадження Сестер Пресвятої РодиниВладика Микола Семенишин здійснив візит до Згромадження Сестер Пресвятої РодиниВладика Микола Семенишин здійснив візит до Згромадження Сестер Пресвятої РодиниВладика Микола Семенишин здійснив візит до Згромадження Сестер Пресвятої РодиниВладика Микола Семенишин здійснив візит до Згромадження Сестер Пресвятої РодиниВладика Микола Семенишин здійснив візит до Згромадження Сестер Пресвятої РодиниВладика Микола Семенишин здійснив візит до Згромадження Сестер Пресвятої РодиниВладика Микола Семенишин здійснив візит до Згромадження Сестер Пресвятої РодиниВладика Микола Семенишин здійснив візит до Згромадження Сестер Пресвятої РодиниВладика Микола Семенишин здійснив візит до Згромадження Сестер Пресвятої Родини

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Джерело