![🔱 День вишиванки - це свято, яке з'єднує вишиваною ниткою тисячолітню історію українського народу 🔱 День вишиванки - це свято, яке з'єднує вишиваною ниткою тисячолітню історію українського народу](/wp-content/uploads/4cc9be33c9cb9f7e23fc01ad4ce8c866.jpg)
![🔱 День вишиванки - це свято, яке з'єднує вишиваною ниткою тисячолітню історію українського народу 🔱 День вишиванки - це свято, яке з'єднує вишиваною ниткою тисячолітню історію українського народу](/wp-content/uploads/8e7c0393aa11d23229a6c1bac438671e.jpg)
![🔱 День вишиванки - це свято, яке з'єднує вишиваною ниткою тисячолітню історію українського народу 🔱 День вишиванки - це свято, яке з'єднує вишиваною ниткою тисячолітню історію українського народу](/wp-content/uploads/f18b08f8450878fe188c7e028b2f2143.jpg)
![🔱 День вишиванки - це свято, яке з'єднує вишиваною ниткою тисячолітню історію українського народу 🔱 День вишиванки - це свято, яке з'єднує вишиваною ниткою тисячолітню історію українського народу](/wp-content/uploads/cb7d7c5c1da32bb02441eba2b56c4511.jpg)
![🔱 День вишиванки - це свято, яке з'єднує вишиваною ниткою тисячолітню історію українського народу 🔱 День вишиванки - це свято, яке з'єднує вишиваною ниткою тисячолітню історію українського народу](/wp-content/uploads/fde93e1808b52d8b4710abc7b0dd7a67.jpg)
![🔱 День вишиванки - це свято, яке з'єднує вишиваною ниткою тисячолітню історію українського народу 🔱 День вишиванки - це свято, яке з'єднує вишиваною ниткою тисячолітню історію українського народу](/wp-content/uploads/b12a293ca2be7b8b8e45de52f5966e07.jpg)
![🔱 День вишиванки - це свято, яке з'єднує вишиваною ниткою тисячолітню історію українського народу 🔱 День вишиванки - це свято, яке з'єднує вишиваною ниткою тисячолітню історію українського народу](/wp-content/uploads/eafcdaf9a9f299008501f1cf3d9eaa43.jpg)
![🔱 День вишиванки - це свято, яке з'єднує вишиваною ниткою тисячолітню історію українського народу 🔱 День вишиванки - це свято, яке з'єднує вишиваною ниткою тисячолітню історію українського народу](/wp-content/uploads/dbff177834a65ba5c01973c01d865108.jpg)
![🔱 День вишиванки - це свято, яке з'єднує вишиваною ниткою тисячолітню історію українського народу 🔱 День вишиванки - це свято, яке з'єднує вишиваною ниткою тисячолітню історію українського народу](/wp-content/uploads/f401b53d76b0c84f501bb0720c0c9e68.jpg)
🔱 День вишиванки – це свято, яке з'єднує вишиваною ниткою тисячолітню історію українського народу, об'єднує неповторним орнаментом долі, досягнення звитяги та щоденну працю нащих пращурів та українців сьогодення.
🔷 Вишиванка для нас не просто одяг – це літопис української нації, який не здатен спотворити жоден тоталітарний режим. Він зберігає та несе через покоління нашу ідентичність та невимірну любов до своєї країни.
👕Сьогодні українська вишиванка разом з пікселем Збройних сил України є символом боротьби за свободу та гідність проти імперських зазіхань та диктатури для вільних країн цивілілзованого світу. Вишиті орнаменти під бронежилетами наших воїнів, на їх шевронах чи просто в серці – є надпотужними оберегами, що наповнені енергією, молитвами та підтримкою мільйонів українців.
🇺🇦 Кожен вишитий візерунок, кожна клітинка на наших вишитих сорочках є символом нашої єдності та незламності нашого духу.
Зі святом!
Джерело