ТРЕТЯ ШТУРМОВА ЗАЧИСТИЛА ОКОПИ ВОРОГА, СБУ ДРОНОМ ЗБИЛИ РОСІЙСЬКИЙ ДРОН: стрім з прифронтового міста

Бійці Третьої окремої штурмової бригади зачистили ворожі окопи та взяли полоненого. Воїни впритул наблизилися до бліндажів з окупантами та розпочали бій на вибивання ворога. Один з росіян здався в полон.

Воїни СБУ збили за допомогою дрона російський розвідувальний БпЛА Орлан. А мобільна вогнева група прикордонників Одеського загону влучила у російський БпЛА, який був запущений з кримського мису Чауда. Усього цієї ночі ворог випустив 53 ракети різних типів та 47 ударних БпЛА.

Росіяни вкотре кинули своїх. Після прильоту дрона по скупченю ворога, окупанти що вижили просто залишили своїх товаришів і спокійно пішли, не надавши навіть першої медичної допомоги.

Ці та інші теми обговорюють підполковник Сергій Місюра та майор Андрій Макаренко.

Кілька слів про команду Армія TV – вона складається із кадрових військових, добровольців і мобілізованих, які служать у Силах оборони із перших днів повномасштабного вторгнення на різних напрямках і в різних підрозділах. Більшість із нас має бойовий досвід. До російського вторгнення ми працювали режисерами, операторами, ведучими, редакторами. Тепер ми поєднуємо військову службу із роботою за медійним фахом.

Ми постійно перебуваємо на лінії зіткнення. Студія каналу, з якої відбуваються стріми, також неподалік фронту.

Підписуйтеся на соцмережі Армія TV:

🔷 Telegram https://t.me/army_tv

🔷 Facebook https://www.facebook.com/armytv.ua/

🔷 Instagram https://www.instagram.com/army_tv_ua/

🔷TikTok https://www.tiktok.com/@army_tv_ua?_t=8hs6OeKr2MH

🔷X (Twitter): https://twitter.com/army_tv_ua

Джерело