Акселератор «Стійке місто» оголошує про нову номінацію «Кібербезпека міської інфраструктури»

Акселератор «Стійке місто» за підтримки Проєкту USAID «Кібербезпека критично важливої інфраструктури України» оголошує про відкриття спеціальної номінації «Кібербезпека міської інфраструктури» в межах конкурсу інноваційних проєктів. Про це повідомив керівник цифрової трансформації Києва та заступник голови КМДА Петро Оленич.

Номінацію додали з огляду на значну кількість проєктів, поданих у сфері кібербезпеки. Мета номінації – підтримати проєкти і рішення, що допоможуть захистити міську інфраструктуру від кібератак. 

Нагадаємо, що конкурс інноваційних проєктів «Смарт-системи енергомоніторингу та програмні рішення розвитку систем енергетичного менеджменту» відбудеться в межах акселераційної програми «Стійке місто». Ця програма є частиною співпраці з Bloomberg Philanthropies.

Фіналісти конкурсу зможуть:

  • подати заявку на грантову програму від Проєкту USAID «Кібербезпека критично важливої інфраструктури України» й отримати фінансування на розроблення інноваційних рішень, продуктів або сервісів у цій галузі;
  • долучитися до захисту критичної інфраструктури та посилити позиції у кіберпросторі; 
  • стати частиною спільноти фахівців та однодумців для обміну досвідом, співпраці та спільного розвитку інноваційних рішень.

Оцінюватимуть технологічні стартапи, що беруть участь в акселераторі «Стійке місто», члени міжнародного журі: віцепрезидент та директор напрямку глобальних ринків Cities & Places компанії Jacobs Стів Зоегалл, генеральний директор Nordic Edge AS Тер’є Ейде, генеральний директор Digital Path Калум Кемерон та співзасновник і генеральний директор STARTUP MASTERY Ігор Пеер.

Конкурс відбудеться 26–27 червня 2024 року у змішаному форматі – офлайн та онлайн.

Реєстрація обов’язкова і доступна до 18 червня через онлайн-форму https://e.surl.li/tymyli.

Зареєструватись можуть учасники від 16 до 75 років. Під час заповнення Google-форми важливо зазначити, зокрема, місце роботи або навчання, інформацію про членів команди, спрямування проєкту, наявність виробничої бази та інші аспекти. Можлива й індивідуальна участь. Перевага надається проєктам із готовністю від TRL 4 і вище та можливістю застосування на практиці. Презентацію проєктів необхідно надати у форматі PDF.

Джерело