Віталій Кличко в Берліні взяв участь у Міжнародній конференції з відновлення України
Мер Києва, голова Асоціації міст України Віталій Кличко взяв участь у Міжнародній конференції з відновлення України, що розпочалася сьогодні, 11 червня, в Берліні. Частину дискусій присвятили ролі місцевого самоврядування і його посилення задля успішного відновлення України. Під час конференції Віталій Кличко поспілкувався з європейськими політиками та бізнесменами, представниками міжнародних організацій та місцевого самоврядування європейських міст. Також мер Києва поговорив із міністеркою економічного співробітництва та розвитку Німеччини Свеньєю Шульце. Про це мер столиці повідомив у своєму Telegram-каналі.
«Частина заходів і дискусій на Міжнародній конференції з відновлення України – про роль місцевого самоврядування і його посилення задля успішного відновлення нашої держави. Зокрема, наші партнери наголошують на важливості подальшої децентралізації. І для безпеки та економічного розвитку України, і для її інтеграції в ЄС. Та підкреслюють, що іноземні інвестиції націлені і підуть на місцевий рівень, у громади. Бо саме на місцях відбуватимуться перетворення. І в цьому наші партнери готові допомагати», – написав Віталій Кличко.
Також на Міжнародній конференції з відновлення України мер Києва окремо поспілкувався з міністеркою економічного співробітництва та розвитку Німеччини Свеньєю Шульце. І подякував за постійну підтримку й допомогу. Міністерство, яке вона очолює, багато років є партнером Києва та багатьох українських громад.
«Зокрема, від початку широкомасштабної війни міністерство, в партнерстві з Лейпцигом, забезпечило закупівлю для комунальних служб Києва засобів індивідуального захисту (шоломів, бронежилетів). Надало столиці України значну кількість генераторів різної потужності, передавало через GIZ різноманітну комунальну техніку. А також профінансувало закупівлю найсучасніших автомобілів для пінного гасіння пожеж, які сьогодні працюють у Києві», – зазначив Віталій Кличко.
Він наголосив, що столична влада продовжить співпрацю і з німецькими містами, і з урядовими структурами, які підтримують місцеве самоврядування і допомагають йому.