Курсанти Національної академії ДПСУ стали переможцями та призерами Чемпіонату України з універсального бою

У Хмельницькому відбувся Чемпіонат України з універсального бою серед юнаків, дівчат, юніорів, юніорок та дорослих. Позмагатися за першість приїхали близько 220 спортсменів з 15 областей України. Програма змагань складалася з двох частин  – подолання смуги перешкод  та двох раундів боїв безпосередньо на рингу.

Курсанти Національної академії Держприкордонслужби України також взяли участь у змаганнях в складі збірної команди Хмельницької області.

Прикордонники продемонстрували високі результати та вибороли в розділі «Лайт» 9 золотих, 7 срібних та 10 бронзових медалей. У розділі «Класика» курсанти академії також стали переможцями та призерами змагань, здобувши  7 золотих, 10 срібних та 13 бронзових медалей.

Крім того, під час заходу курсанту факультету безпеки державного кордону Ростиславу Гужві вручили посвідчення «Майстра спорту України з універсального бою», а курсантам факультету правоохоронної діяльності Жанні Лисенко та Максиму Разгонову –  посвідчення «Майстра спорту України міжнародного класу з універсального бою».

Пишаємося успіхами наших спортсменів! Бажаємо курсантам енергії та наснаги для подальших перемог на спортивній арені, адже майбутні офіцери стверджують, що зупинятися на досягнутому не збираються.