Три золоті медалі і одну бронзову здобули наші спортсменки на чемпіонаті України на критому треку Першість відбулася у Львові з 5 по 9 жовтня

Першість відбулася у Львові з 5 по 9 жовтня

Першість відбулася у Львові з 5 по 9 жовтня. Луганщину на змаганнях представили вихованки обласної школи вищої спортивної майстерності.

Так, у командному спринті серед жінок бронзу здобули Вікторія Ярошенко, Катерина Величко та Тетяна Тхір.

В індивідуальній гонці переслідування на 3 км перше місце виборола Вікторія Ярошенко.

Командна гонка переслідування на 4 км також стала тріумфальною для Вікторії Ярошенко та Катерини Величко. Вони завоювали золото у складі змішаної команди.

У гонці «Медісон» на 60 кіл із шістьма проміжними фінішами перемогу здобули Катерина Величко та Вікторія Ярошенко.

Підготував спортсменок заслужений тренер України Сергій Базін.