Коли зникає світло, інтернет і зв’язок, бажання у всіх нас одне — повернути якнайшвидше те, що завжди здавалось звичним і буденним
- Автор допису: Укренерго
«У нас не було вихідних, тому що ми працювали і на Новий рік, і на Різдво. Уявіть, приїжджаємо на підстанцію, і як тільки з бригадою приступаємо до аварійно-відновлювальних робіт — лунає тривога. Доводиться евакуюватись на безпечну від підстанції відстань. Сидимо, чекаємо на відбій. Напруга зростає, бо виконати ремонт потрібно в дуже стислі терміни, усі нервують. Після відбою — повертаємось на ПС, і знову: тільки приступили до роботи — тривога. І так постійно. Цей безкінечний біг по колу вимотував страшенно», — розповідає пан Олег.
Найскладніше енергетикам працювати пізно увечері, адже втома і холод дуже виснажують. В ці моменти, коли опускаються руки, надважливою є підтримка колег, бо ремонт треба завершити в командній роботі і якнайшвидше. І це завжди вдавалось.
Врешті, не менш важливим є ще один фактор: розуміння того, заради кого ти працюєш. «Багато моїх родичів та знайомих були постійно без електроенергії, тому вся надія була на нас — енергетиків. І від того, як швидко ми виконаємо свою роботу — залежало повернення електроенергії в домівки українців. Оце і була наша головна та основна мотивація. Тому пізно увечері ми працювали під ввімкненими прожекторами і лагодили понівечене обладнання. Та щиро раділи, коли якийсь об’єкт вже закінчували і поступово поверталось світло і тепло. Це нас тримало і давало можливість ніколи не здаватись», — каже пан Олег.
Дякуємо колезі та його бригаді за самовіддану працю.