СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ 🔹Споживання електроенергії демонструє тенденцію до зростання

СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ

🔹Споживання електроенергії демонструє тенденцію до зростання

СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ

🔹Споживання електроенергії демонструє тенденцію до зростання

🔹Активне енергоспоживання доцільно перенести на денний час

🔹Будь ласка, споживайте електроенергію раціонально

НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВ
Внаслідок російських атак на об’єкти енергетичної інфраструктури – на ранок найскладнішою є ситуація у Донецькій та Херсонській областях. Там – найбільший обсяг нових знеструмлень через пошкоджене ворогом обладнання. Також після нічних та ранкових обстрілів є знеструмлені споживачі на Сумщині, Харківщині, Миколаївщині, Чернігівщині та Запоріжжі. Там, де це наразі дозволяють безпекові умови, вже розпочаті аварійно-відновлювальні роботи. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше заживити всіх знеструмлених абонентів.

Активне енергоспоживання сьогодні варто перенести на період найбільш ефективної роботи промислових сонячних електростанцій – з 10:00 до 16:00.

Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).

Джерело