«Веселі канікули з Богом»: у калуській парафії святого Андрія Первозванного відбувся літній дитячий табір
З 15 по 19 червня у парафії святого Андрія Первозванного у місті Калуш тривав літній християнський табір «Веселі канікули з Богом», який об’єднав дітей у спільній молитві, катехизації, відпочинку та цікавому дозвіллі.
Кожен день табору розпочинався зі спільної молитви та веселих бансів, які створювали радісну атмосферу й налаштовували учасників на плідне проведення часу. Програма була насичена різноманітними іграми та активностями. Особливу увагу приділили емоційному розвитку дітей — психологиня Іванна Гриців провела для них заняття з іграшкотерапії.
Упродовж табору діти також відвідали басейн «Акваторія» та Палац культури «Мінерал», де переглянули театральну виставу «Мишачий хайп».
«Невід’ємною частиною кожного дня була молитва на вервиці за українських Захисників, батьків, бабусь і дідусів, друзів та мир в Україні. Під час молитви учасники табору співали пісні на прославу Бога і Пресвятої Богородиці», — ділиться о. Мар’ян Борачок, сотрудник парафії.
Після молитви діти брали участь у катехизаціях, присвячених постаті святого Карла Акутіса. Протягом п’яти днів вони роздумували над його «рецептом святості», відкриваючи для себе важливість прагнення до святості, участі в Євхаристії, молитви на вервиці, Таїнства Сповіді та дружби зі своїм ангелом-хоронителем.
Організатори висловлють щиру подяку Богові за благословенний час табору та українським Воїнам, завдяки яким діти мали можливість безпечно провести ці п’ять днів. Окремі слова вдячності скерували керівництву басейну «Акваторія» за гостинність, а також кухарям — за смачні обіди.
Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ





