Відбулось чергове засідання робочої групи з реалізації проєкту створення музею пам’яті під відкритим небом.

Відбулось чергове засідання робочої групи з реалізації проєкту створення музею пам’яті під відкритим небом.
Відбулось чергове засідання робочої групи з реалізації проєкту створення музею пам’яті під відкритим небом.

Відбулось чергове засідання робочої групи з реалізації проєкту створення музею пам’яті під відкритим небом.

Засідання провів заступник голови Херсонської ОДА Володимир Клюцевський.

Члени робочої групи переглянули перший варіант відеоекскурсії майбутньою музейною локацією, обговорили можливості її вдосконалення, а також концепцію віртуального представлення музею.

«Такі рішення розширять аудиторію музею та увіковічать події, що формують сучасну історію нашої країни», – зазначив Володимир Клюцевський.

Окрему увагу учасники приділили питанням продовження розмінування території.

Також наголосили на важливості підписання меморандумів про співпрацю між Херсонським обласним краєзнавчим музеєм та Великоолександрівською громадою і Херсонським державним університетом.

Це потрібно для започаткування подальшої співпраці науковців, археологів та істориків у дослідженні, збереженні й популяризації історичної спадщини регіону.

Джерело