Відбулось чергове засідання робочої групи з реалізації проєкту створення музею пам’яті під відкритим небом.
Засідання провів заступник голови Херсонської ОДА Володимир Клюцевський.
Члени робочої групи переглянули перший варіант відеоекскурсії майбутньою музейною локацією, обговорили можливості її вдосконалення, а також концепцію віртуального представлення музею.
«Такі рішення розширять аудиторію музею та увіковічать події, що формують сучасну історію нашої країни», – зазначив Володимир Клюцевський.
Окрему увагу учасники приділили питанням продовження розмінування території.
Також наголосили на важливості підписання меморандумів про співпрацю між Херсонським обласним краєзнавчим музеєм та Великоолександрівською громадою і Херсонським державним університетом.
Це потрібно для започаткування подальшої співпраці науковців, археологів та істориків у дослідженні, збереженні й популяризації історичної спадщини регіону.