Головне на Луганщині за добу 📌Учора окупанти на території нашої області п’ять разів поцілили зі ствольної артилерії

Головне на Луганщині за добу 

📌Учора окупанти на території нашої області п'ять разів поцілили зі ствольної артилерії

Головне на Луганщині за добу

📌Учора окупанти на території нашої області п'ять разів поцілили зі ствольної артилерії. У чотирьох випадках застосували автоматичні гранатомети. У трьох – міномети. По укріпленнях українських оборонців намагалися вдарити 34 БпЛА.
На Лиманському напрямку росіяни штурмували 20 разів біля вісьмох населених пунктів.

📌Жителі окупованих територій Луганщини, які спробували придбати бензин в сусідніх регіонах рф, були неприємно вражені різницею цін. Так, пальне є дефіцитним повсюди. Але на рф ціни намагаються усіляко стримати. Водночас у так званій "лнр" бензин, коли його завозять, коштує на 50-70 % дорожче. Ціни там не контролюють – радіють, коли взагалі є, чим заправлятися.

📌У нових районах Сіверськодонецька невдовзі зникне ще один багатоповерховий будинок. Черговий із 79, які збираються демонтувати росіяни. Як і попередні багатоповерхівки, цю окупанти серйозно пошкодили при штурмі міста навесні 2022 року. Обіцяли відремонтувати. Не відновили. Потім вирішили, що простіше позбавитися.

Джерело