Сьогодні вночі ворожий FPV-дрон вдарив по оселі в Семенівці. Будинок пошкоджений.
Унаслідок учорашнього удару «молнією» по території ліцею в Новгороді-Сіверському постраждали двоє цивільних. Лікуються амбулаторно. У будівлі пошкоджений фасад, вікна і двері.
Протягом доби були влучання в обʼєкти енергетики і звʼязку.