Запорізькі спортсмени вибороли нагороди на чемпіонатах України з різних видів спорту
- Автор допису: Запорізька обласна військова адміністрація
Академічне веслування, плавання, комбат самозахист ІСО та триатлон. Запорізькі спортсмени – серед кращих на національній арені.
🚣♀️Веслувальники Запорізької області посіли призові місця на всеукраїнських змаганнях
На чемпіонаті України з академічного веслування серед молоді до 23 років гідно виступили запорізькі спортсмени з ДЮСШ «Локомотив», ДЮСШ «Україна» та Запорізької обласної школи спортивної майстерності.
🥇Веслувальники змагалися у двійках, четвірках та вісімках у різних категоріях. Одним із найуспішніших представників збірної Запорізької області став Максим Тіщенко, який здобув два перших та два других місця.
🏆А Владислав Пасічний, Владислав Гончар, Артем Куртов, Богдан Барзьонок та Олександр Попов загалом поповнили спортивну скарбничку регіону однією золотою, трьома срібними та сімома бронзовими медалями.
🏊Запорізькі плавці вибороли нагороди на літньому чемпіонаті України серед кадетів
У Львові на літньому чемпіонаті України серед кадетів з плавання Запорізький край представили вихованці СК «Мотор Січ» та обласної комплексної ДЮСШ «Спартак».
🏆Високий результат на дистанціях у 100 та 200 метрів на спині продемонструвала Карина Свинаренко – друге та третє місця. Плавчиня здобула й срібну медаль у багатоборстві.
🥇Збірна команда Запорізької області виступила в естафетному плаванні. У складах команд Карина Свинаренко разом із Вірою Свинаренко виборола перше місце у вільному стилі, а з Мирославою Македон – золото в змішаній комбінованій естафеті.
🤼Запорізькі атлети здобули 19 медалей на чемпіонаті України з комбат самозахисту ІСО
У Києві відбувся чемпіонат України з комбат самозахисту ІСО, який зібрав найсильніших спортсменів з усіх куточків країни. Запорізький регіон представили борці клубу «Мантіс». Вони принесли рідному краю 10 золотих, 5 срібних та 4 бронзові медалі.
🚴Триатлоністи із Запорізької області – срібні призери всеукраїнських змагань
У селі Невицьке, що на Закарпатті, відбулися чемпіонати України з триатлону на спринтерській дистанції та в естафеті мікст 2х2. Вихованці Запорізької обласної школи вищої спортивної майстерності продемонстрували злагоджену роботу та стійкість характеру.
🥈Срібними призерами стали Софія Прийма та Сергій Костенко в естафеті мікст 2х2. Крім того, в особистому заліку Софія посіла друге місце на спринтерській дистанції.






