Діти з родин переселенців з Херсонщини, які тимчасово проживають в Одесі, відвідали центр зеленого туризму. 25.06.2026, Четвер | 16:34 Автор допису: Херсонська обласна військова адміністрація Діти з родин переселенців з Херсонщини, які тимчасово проживають в Одесі, відвідали центр зеленого туризму. Екскурсію до «Ранчо дядечка Бо» у Нерубайському організували Верхньорогачицька СВА та БФ «Шлях до дому». Учасники познайомились з ковбоями, покатались верхи на конях та у бричці, поспілкувались та погодували тварин. Захід подарував дітям яскраві емоції та позитивні враження. Дякуємо колективу центру «Ранчо дядечка Бо» за цікаву та змістовну екскурсію, а БФ «Шлях до дому» – за постійну допомогу ВПО з Херсонщини. Джерело Друк / PDF