Провів онлайн-нараду за участю голів територіальних громад області, моїх заступників
- Автор допису: Голова Хмельницької обласної військової адміністрації
Провів онлайн-нараду за участю голів територіальних громад області, моїх заступників, керівників профільних структурних підрозділів ОВА та районних військових адміністрацій щодо реалізації державної політики на Хмельниччині. Під час спілкування продовжили роботу з підбиття проміжних підсумків і обговорення подальших кроків у межах виконання державних програм.
Окремо розглянули питання реалізації державної політики у сфері охорони здоров’я. Також обговорили фінансову захищеність медичних працівників, які надають первинну, спеціалізовану та екстрену медичну допомогу, а також стабільність функціонування закладів охорони здоров’я.
Окрему увагу приділили розвитку соціальної сфери та підтримці внутрішньо переміщених осіб.
Також обговорили модернізацію харчоблоків у закладах загальної середньої освіти та створення енергонезалежних закладів освіти.
Окремо розглянули питання забезпечення безперебійної роботи базових станцій мобільних операторів в умовах можливих тривалих відключень електроенергії.
Детальніше тут.









