Учора ввечері росіяни атакували Новгород-Сіверський. Для ударів використали «гербери». Були влучання по території підприємства харчової промисловості та комерційної нерухомості.
Пошкоджене приміщення адмінкорпусу. На місці іншого удару працювали вогнеборці – там загорілася складська будівля.
Протягом доби ворог завдав 26 ударів по Чернігівщині. 48 вибухів. Найбільше – це FPV-дрони в прикордонні.