Сьогодні особливий день для всієї нашої держави, зокрема Хмельниччини. Україна повернула додому 160 військових! Серед звільнених із російського полону — троє наших земляків із Хмельницького району.
Це Захисники, які перебували в полоні ще з 2022 року й пройшли надзвичайно важкі випробування.
Вітаємо наших воїнів удома. Попереду — лікування, відновлення і підтримка родин.
Дякую Президенту України Володимиру Зеленському, Координаційному штабу, усім державним органам і нашим воїнам на передовій, завдяки яким Україна має можливість повертати своїх.
Пам’ятаємо про кожного, хто ще залишається в неволі. Маємо повернути всіх.