Митрополит Володимир висловив вдячність діячам «Пласту» за служіння молоді та Україні

Митрополит Володимир висловив вдячність діячам «Пласту» за служіння молоді та Україні

У п’ятницю, 26 червня, на базі пластового табору-музею «Сокіл» відбулася 48-ма урочиста сесія Івано-Франківської обласної ради восьмого демократичного скликання, присвячена 100-річчю від часу проведення перших пластових таборів на горі Сокіл.

Від імені Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського Владики Володимира Війтишина участь у заході взяв священнослужитель Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ о. Михайло Віхоть. Він передав учасникам вітання Владики Володимира та вручив Митрополичі грамоти тим, хто своєю працею сприяє розвитку українського пластового руху, збереженню його традицій і вихованню молодого покоління у дусі віри, патріотизму та служіння Україні.

Відзнаки отримали голова Івано-Франківської обласної ради, пластун Олександр Сич та пластун, директор видавництва «Лілея-НВ», військовослужбовець частини А1319 Василь Іваночко — за вагомий внесок у відродження «Пласту» на Прикарпатті, зміцнення українського пластового руху та поширення християнських цінностей.

На завершення о. Михайло привітав організаторів і учасників події та побажав Божого благословення у подальшому служінні молоді, Церкві й Україні.

Митрополит Володимир висловив вдячність діячам «Пласту» за служіння молоді та УкраїніМитрополит Володимир висловив вдячність діячам «Пласту» за служіння молоді та УкраїніМитрополит Володимир висловив вдячність діячам «Пласту» за служіння молоді та Україні

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Джерело