
30 років Конституції України.
Сьогодні ми захищаємо наше право жити вільними на своїй землі. Свій суверенітет та свої цінності.
Дякую кожному захиснику та захисниці, які тримають фронт. Дякую медикам, рятувальникам, волонтерам, підприємцям, аграріям, робітникам. Усім, хто своєю працею тримає стійкість регіону.
Ми обов'язково вистоїмо, повернемо своє та відбудуємо сильну Україну.
З Днем Конституції! Слава Україні! 🇺🇦
Джерело