Наш земляк Олег Дорощук на Меморіалі Лонського в Бердичеві виборов золото, здолавши планку 2,33 метра!

Наш земляк Олег Дорощук на Меморіалі Лонського в Бердичеві виборов золото, здолавши планку 2,33 метра!

Наш земляк Олег Дорощук на Меморіалі Лонського в Бердичеві виборов золото, здолавши планку 2,33 метра!

Цим потужним стрибком Олег оновив рекорд турніру та встановив найкращий результат сезону у світі! Наш спортсмен перевершив орієнтир чеха Яна Штефели (2,32 м), який тримався з лютого.

Попри всі виклики, наші спортсмени продовжують доводити, що український характер – незламний. Дякуємо Олегу та його тренеру Геннадію Здітовецькому! Пишаємось! 🤝

Джерело