Створи свою історію українською мовою: розпочато реєстрацію на новий лютневий курс проєкту «Єдині»
Розпочато реєстрацію на нову хвилю проєкту з вивчення української мови «Єдині».
Як повідомляють організатори, це шанс кардинально змінити своє життя, оскільки за відгуками учасників цих курсів, володіти українською – це значить отримати нове сучасне оточення, вільно вести особисті й ділові комунікації, це перспектива кращої роботи й більше можливостей її знайти. А для декого – це підтримка близьких, які у ЗСУ: Захисникам приємно, коли родичі вперше в житті опановують українську.
У проєкті «Єдині» охочих вивчити українську мову підтримують десятки професійних модераторів. А учасників нового курсу ще й надихатиме амбасадор лютневої хвилі Акім Галімов – продюсер 1+1 media, автор і ведучий проєкту «Реальна історія».
«Популяризація української мови – це надважливий процес для нашого майбутнього та розбудови успішної України. Думаю, всім стало очевидно, що росія використовувала й буде використовувати російську як інструмент своїх геополітичних амбіцій, тому перехід на українську для нас – це питання виживання… Ми маємо повертатися до свого коріння, тієї мови, якою говорили наші предки. У межах курсу «Єдині» я буду щасливий розповісти людям про власний досвід переходу на українську, допомогти зробити перші кроки та почати говорити рідною мовою», – зазначає Акім Галімов.
Усі охочі можуть обрати базовий курс для новачків – Підтримка в переході на українську. Або складніший поглиблений – Граматичний курс української.
Старт обох курсів 5 лютого.
Тривалість – 28 днів.
Долучитися можна з будь-якої точки світу.
Навчання із Всеукраїнським рухом «Єдині» – повністю безоплатне!
Реєстрація на сайті https://yedyni.org/.
Довідково.
Із Всеукраїнським рухом «Єдині» вже близько 108 тисяч людей успішно подолали як мовний, так і психологічний бар’єри та опанували українську мову.
Загалом відбулось понад 7 800 зустрічей розмовних клубів української мови, до проєкту долучились 500 волонтерів, пройшли сертифікацію і провели групові заняття 335 модераторів розмовних клубів, відбулося 14 граматичних курсів української, понад 90 унікальних вебінарів із лідерами думок і психологами, проходить 55 розмовних клубів на тиждень тощо.
Соціальні мережі проєкту: