Юні борці з Херсонщини підкорюють світові та українські спортивні арени.

Минулого тижня у грецькому місті Катеріні відбувся Чемпіонат світу з пляжної боротьби серед кадетів та юніорів.

У складі збірної команди України виступили вихованці Херсонської дитячо-юнацької спортивної школи з вільної боротьби Мусаєв Емір-хан та Гега Таїсія.

🏆 За результатами змагань Емір-хан посів 14 місце у ваговій категорії до 70 кг, а Таїсія у тій самій категорії виборола 7 місце.

Водночас, у Білій Церкві проходила Відкрита першість «Федерації вільної боротьби м. Біла Церква» серед юнаків та дівчат.

🥇 На цьому турнірі спортсмен Херсонської ДЮСШ Назарій Чапурін здобув перше місце у ваговій категорії до 38 кг.

Вітаємо спортсменів та їх тренерів з перемогами та бажаємо подальших успіхів у спортивній кар’єрі!