Владика Володимир у Вюрцбургу та Франкфурті подякував за підтримку нашого народу і Церкви
29 жовтня єпископ-помічник Львівської Архиєпархії владика Володимир провів чергову низку зустрічей у межах душпастирського візиту до Німеччини. Цього разу Владика зустрівся з представниками Церкви та влади у Вюрцбургу та Франкфурті. Головною метою зустрічей була подяка за послідовну підтримку українського народу у боротьбі проти російського загарбника та зміцнення подальшої підтримки постраждалих і потребуючих внаслідок війни.
У Вюрцбурзькій мерії владика Володимир зустрівся з міським головою Крістіаном Шухардтом. Під час розмови було обговорено питання співпраці з Львовом особливо у площині реабілітації.
Опісля владика Володимир зустрівся з представником департаменту Глобальної Церкви Александром Сіттером, який неодноразово засвідчив свою підтримку УГКЦ, зокрема Львівської Архиєпархії.
У цей день також відбулася зустріч владики Володимира з єпископом Вюрцбурзької єпархії Францом Юнгом та генеральним вікарієм Юргеном Форндраном. Зустріч пройшла у теплій дружній атмосфері, під час якої владику запевнили у послідовній підтримці і співпраці між нашими церковними структурами.
Владика Володимир запросив єпископа Франца та вікарія Юргена відвідати Львів, на що вони позитивно відгукнулися.
Коментуючи свій візит до Вюрцбурга, владика Володимир зауважив, що «під час Другої світової війни центральна частина цього міста була знищена фосфорними бомбами. Біля міської ради можна побачити залишки цих бомб і макет міста після бомбардування. Фактично три дні місто горіло, бо фосфорні бомби вливалися аж до підвалів. Місцеві люди пам’ятають ці події і тому добре розуміють нас сьогодні».
У Франкфурті владика Володимир зустрівся з панею Вікторією фон Розен, яка очолює український координаційний центр. «Це місто сьогодні теж нав’язує дружні контакти з Львовом, – сказав владика Володимир. – про що свідчить прапор з гербом нашого міста Львова над входом у франкфуртську міську раду.
До речі, Франкфурт під час Другої світової війни теж зазнав бомбардувань, зокрема, було знищено собор. Пізніше він був повністю відбудований, але пам’ять про ці події жива і сьогодні є важливою точкою розуміння і відчуття нашої ситуації».
Підсумовуючи зустрічі, владика Володимир позитивно оцінив співпрацю між нашими містами, наголосив на послідовній підтримці, яку ми маємо з їх боку, активність особливо у питаннях реабілітації та подякував за всі знаки солідарності з українським народом і нашою Церквою, зокрема Львівською Архиєпархією, від Франкфурту і Вюрцбургу.