Митрополит Шептицький промовляє зі шпальт календаря
1 листопада парафія Введення у храм Пресвятої Богородиці у с. Зубків молитовно вшанувала 80-річницю з дня переставлення митрополита Андрея Шептицького до вічного життя.
Екореферент Шептицького протопресвітеріату о. Тарас Данчук після спільної Літургійної молитви, Чину Панахиди за праведного слугу митрополита Андрея і науки про життя і вклад владики у розвиток Церкви і української державності, презентував парафіянам новий Церковно-екологічний календар на 2025 рік. Цей календар, виданий Бюро УГКЦ з питань екології з нагоди 160-річчя від Дня народження Андрея Шептицького, присвячений життю, діяльності і екобогословській спадщині Праведного Митрополита.
Присутні мали змогу побачити Митрополита з іншої сторони, бо саме він, очолюючи Греко-Католицьку Церкву, переймався за Богом створений світ: гори, ліси, поля, річки; витрачав власні кошти і залучав різні ресурси, щоб зберегти природну спадщину для українців.
Екокалендар, підсилений світлинами з місць, до розвитку і збереженню яких Митрополит особисто доклав чимало зусиль, відображає такі події як заснування заповідників «Кедровий», «Касова гора», збереження славнозвісного дуба Маркіяна Шашкевича, заснування пластового табору на горі Сокіл, функціонування Кедрових палат в урочищі Підлюте, насадження липової алеї в селі Крехові.
Шептицький екореферент представив питання, яке було цікавим людям з околиць колишнього міста Червоноград, що тепер має назву Шептицький, бо перейменування міста тривало довший час, і саме ця постать праведної людини яка за свої заслуги мала і має вплив і повагу не лише у церковних колах але й серед світських людей, заслуговує щоб її іменем було названо місто.
Люди тепер матимуть змогу черпати з календаря не лише виключно задля дат, але й подій, висловів, і колосальної роботи Церкви, завдяки яким кожна людина може за прикладом владики Андрея сама стати співтворцем у цьому світі.