
✍️ Чилі та Аргентина підписали угоду про співпрацю в ядерній галузі
Співпраця між країнами зосереджуватиметься на галузях дослідницьких реакторів, радіофармацевтичних препаратів, а також застосування ядерних технологій у сферах охорони здоров'я, сільського господарства та гірничодобувної промисловості.
Угоду підписали представники Національної комісії з атомної енергії Аргентини (CNEA) та Чилійської комісії з ядерної енергії (CCHEN). Водночас країни співпрацюють у сфері мирного використання ядерних технологій ще з 1976 року.
Згідно з документом, сторони обмінюватимуться інформацією, здійснюватимуть технічні візити та реалізовуватимуть спільні дослідницькі й технологічні проєкти. Наразі Аргентина має три ядерні реактори, які виробляють близько 7% електроенергії країни, а Чилійська комісія з ядерної енергії експлуатує дослідницький реактор RECH-1 з 1974 року.
www.world-nuclear-news.org/articles/chile-and-argentina-sign-nuclear-cooperation-agreement
#атомні_новини
EA |FB😎|YT📹|Х👥|🔗|IG🕊|TH🧵
Джерело