Під час оперативної наради обговорили розвиток системи підготовки населення до національного спротиву на Волині.
Сьогодні це питання стосується кожного. Війна показала, що у критичний момент важливо не розгубитися, а знати, як діяти, допомогти собі та іншим.
Переконаний, що кожен житель області повинен мати базові практичні навички: вміти надати домедичну допомогу, діяти під час надзвичайних ситуацій та знати основи безпеки. Саме для цього працює Волинський обласний центр підготовки населення до національного спротиву.
Наразі планується створення трьох нових філій Центру та спеціалізованого навчально-тренувального комплексу. До навчання активно залучають ветеранів, які передають власний бойовий досвід.
Доручив районним військовим адміністраціям посилити взаємодію громад із Центром та тримати це питання на постійному контролі. Безпека області починається з підготовлених людей.