Відбулося чергове засідання Ради оборони області
Під керівництвом голови Донецької облдержадміністрації, начальника обласної військової адміністрації Вадима Філашкіна відбулося чергове засідання Ради оборони області, у якому взяла участь керівник апарату Краматорської районної державної адміністрації Катерина Кузнецова.
Під час засідання ухвалено рішення про спрямування ще 17,2 мільйона гривень на потреби підрозділів, які боронять Донеччину.
Також учасники розглянули безпекову ситуацію в області, питання мобілізації, підтримки військовослужбовців та координації взаємодії між Силами оборони України, районними та місцевими військовими адміністраціями.
Донеччина щодня залишається одним із найскладніших напрямків фронту. Саме тому підтримка наших захисників має бути оперативною, системною та максимально ефективною. Кожне рішення Ради оборони спрямоване на посилення обороноздатності, безпеку жителів та стійкість громад.


