🛡 Посилюємо співпрацю над цифровим суверенітетом України — підписали меморандум з DSUA

  • Автор допису:

🛡 Посилюємо співпрацю над цифровим суверенітетом України — підписали меморандум з DSUA
🛡 Посилюємо співпрацю над цифровим суверенітетом України — підписали меморандум з DSUA
🛡 Посилюємо співпрацю над цифровим суверенітетом України — підписали меморандум з DSUA

🛡 Посилюємо співпрацю над цифровим суверенітетом України — підписали меморандум з DSUA

Будувати цифрову державу неможливо без сильної та надійної технологічної основи. Підписали меморандум про співпрацю з Українським альянсом цифрового суверенітету, щоб побудувати постійний майданчик для взаємодії між державою і цифровим ринком.

У фокусі співпраці:
🔹 розвиток хмарних сервісів та датацентрів;
🔹 залучення нових інвестицій у технологічний сектор;
🔹 удосконалення профільного законодавства;
🔹 підтримка та розширення міжнародних партнерств.

Також запускаємо масштабне дослідження української цифрової екосистеми. Вивчимо ринок на всіх рівнях: від створення софту та кібербезпеки до хмарної інфраструктури й кінцевих користувачів. Результати допоможуть державі та бізнесу обʼєктивно виміряти залежність від технологій інших країн, зрозуміти сильні сторони і знайти нові можливості для зростання.

Розвиваємо стійку цифрову державу разом 🦾

Джерело