❗До лікарні звернулась 78-річна мешканка Білозерки, яка потрапила під російський обстріл селища 20 червня. 23.06.2026, Вівторок | 14:39 Автор допису: Херсонська обласна військова адміністрація ❗До лікарні звернулась 78-річна мешканка Білозерки, яка потрапила під російський обстріл селища 20 червня.Жінка отримала мінно-вибухову травму та струс головного мозку. Її ушпиталили для надання подальшої меддопомоги. Джерело Друк / PDF