Тиждень, аби встигнути пройти Скринінг здоров’я 40+ ❗️ Саме стільки часу залишилося в людей

Тиждень, аби встигнути пройти Скринінг здоров’я 40+ ❗️

Саме стільки часу залишилося в людей

Тиждень, аби встигнути пройти Скринінг здоров’я 40+ ❗️

Саме стільки часу залишилося в людей, які до 1 травня 2026 року отримали кошти підтримки на участь у цій національній програмі, але досі ними не скористалися.

🗓 30 червня 2026 року спливає термін, протягом якого можна оплатити послугу скринінгу коштами підтримки від держави. Пройти обстеження та розрахуватися за нього потрібно до цієї дати включно. Інакше для учасника кошти фактично «згорять» — автоматично повернувшись до держбюджету.

1 травня запрацював оновлений механізм участі у програмі Скринінг здоров’я 40+: українцям та українкам віком від 40 років не потрібно чекати 30 днів після дня народження, щоб подати заявку. Зробити це можна у будь-який зручний час через застосунок Дія або у ЦНАПі.

👉🏻Якщо підтримка була зарахована після 1 травня 2026 року, учасник має 2 місяці від моменту надходження, щоб оплатити послугу скринінгу. Інакше — кошти теж повернуться до держбюджету.

Скринінг здоров’я 40+ — це національна програма для людей віком від 40 років. Вона передбачає комплекс обстежень, які допомагають вчасно виявити серцево-судинні захворювання, оцінити ризик розвитку цукрового діабету та стан ментального здоров’я.

Нині заявки на отримання коштів для участі у програмі подали вже понад мільйон українців та українок віком від 40 років. Сама послуга доступна у 2227 місцях надання послуг по всій країні.

Не відкладайте турботу про себе — запишіться на скринінг уже зараз.

🔗Більше про програму читайте тут: screening.moz.gov.ua

Джерело