На Херсонщині відзначили державних службовців, які працюють в області.
Державні та обласні нагороди з нагоди професійного свята вручив заступник начальника Херсонської ОВА Євгеній Ігнатенко.
Серед тих, хто отримав відзнаки — фахівці фінансової, правової, соціальної сфер, архівної справи, міграційної та податкової служб, а також працівники структурних підрозділів місцевих адміністрацій.
«Бути держслужбовцем на Херсонщині сьогодні досить складно, адже робота у прифронтовому регіоні вимагає максимальної концентрації та готовності ухвалювати рішення в нестандартних ситуаціях. Дякую кожному і кожній, хто залишається на місцях і продовжує працювати на користь наших людей і держави», — наголосив Євгеній Ігнатенко.