Віталій Кличко під час конференції URC-2026 в Гданську взяв участь у дискусії «Відновлення попри війну – майбутнє, яке створюємо вже сьогодні»

Мер Києва та голова Асоціації міст України Віталій Кличко на конференції URC-2026 разом із мером Гданська Олександрою Дулькевич, українськими та польськими урядовцями, представниками великого бізнесу взяв участь у дискусії «Відновлення попри війну – майбутнє, яке створюємо вже сьогодні». Про це Віталій Кличко повідомив у своєму Telegram-каналі.

«Говорили про те, якою має постати після великої війни Україна. Наголосив, що головне – не тільки відновити та звести нові будівлі замість зруйнованих російським агресором. Україна має трансформуватися інституційно, впровадити реальні реформи – економічні, антикорупційні, правові. Продовжити реформу з децентралізації, щоб зберегти і посилити місцеве самоврядування. Ці ключові питання порушують і наші європейські партнери. І ми, якщо хочемо бути демократичною, сильною європейською державою, повинні мати чіткий план реформ та рішучість їх втілювати. Тоді можемо розраховувати і на великі інвестиції, і на масштабні проєкти з партнерами, і на успішне майбутнє України», – підкреслив Віталій Кличко.

Він наголосив, що в Асоціації міст України продовжують розвивати міжмуніципальне партнерство з громадами європейських країн, запроваджувати інструменти управління публічними інвестиціями.

«Ділимося з європейськими колегами досвідом, який отримали українські громади під час повномасштабної війни. А також, що важливо, розвиваємо партнерство з бізнесом задля оновлення інфраструктури, зокрема соціальної», – написав Віталій Кличко.

Він повідомив, що сьогодні у Гданську також зустрінеться з німецькими політиками, керівництвом ЄБРР, ООН-Хабітат, представниками іноземного бізнесу.

Джерело