


🤝🇨🇿 Енергоатом та ŠKODA JS підписали Меморандум про співробітництво
У межах Ukraine Recovery Conference 2026 т.в.о. голови правління АТ «НАЕК «Енергоатом» Павло Ковтонюк та голова правління ŠKODA JS Карел Беднарж уклали Меморандум про співробітництво, спрямований на розвиток стратегічного партнерства у сфері атомної енергетики.
👌 Документ передбачає розширення співпраці у ключових напрямах, зокрема щодо спорудження, експлуатації та технічного обслуговування енергоблоків українських АЕС, науково-технічної співпраці у сфері мирного використання атомної енергії, реалізації проєктів з підвищення безпеки, реконструкції та модернізації атомних станцій, а також поводження з відпрацьованим ядерним паливом і радіоактивними відходами.
💬 «Поглиблення співробітництва з провідними європейськими компаніями є важливою складовою розвитку української атомної енергетики. Підписаний меморандум відкриває нові можливості для впровадження сучасних технологій, обміну досвідом та реалізації спільних проєктів, які сприятимуть підвищенню безпеки, надійності та ефективності роботи українських АЕС. Особливо цінним є те, що ми будуємо партнерство, орієнтоване не лише на сьогоднішні потреби галузі, а й на її довгостроковий розвиток та післявоєнне відновлення України», – зазначив Павло Ковтонюк.
Підписання документа стало ще одним кроком до зміцнення міжнародного партнерства Енергоатома та розвитку української атомної енергетики як невід'ємної складової європейського енергетичного простору.
#новини_компанії
EA |FB😎|YT📹|Х👥|🔗|IG🕊|TH🧵
Джерело