Віталій Кличко під час конференції URC у Гданську зустрівся із заступницею Генерального секретаря ООН, виконавчою директоркою ООН-Хабітат Анаклаудією Россбах

Мер Києва Віталій Кличко під час конференції з відновлення України URC-2026 в Гданську зустрівся із заступницею Генерального секретаря ООН, виконавчою директоркою ООН-Хабітат Анаклаудією Россбах та представниками керівництва організації ООН-Хабітат. Говорили про подальшу співпрацю, в якій зацікавлена українська столиця. Про це Віталій Кличко повідомив у своєму Telegram-каналі.

«Зустрівся під час конференції URC у Гданську із заступницею Генерального секретаря ООН, виконавчою директоркою ООН-Хабітат Анаклаудією Россбах та представниками керівництва організації ООН-Хабітат. Говорили про подальшу співпрацю, в якій зацікавлений Київ. Зазначу, що ООН-Хабітат супроводжував Київ у формуванні практичних і ефективних кроків для оновлення Генерального плану столиці через відкритий міжнародний конкурс. Із чіткими правилами, професійною оцінкою та міжнародною експертизою. Зокрема, із залученням ISOCARP – міжнародної професійної організації урбаністів, яка напрацювала пропозиції щодо підходу до проведення такого конкурсу», – написав Віталій Кличко.

Він підкреслив, що українська столиця очікує від ООН-Хабітат подальшої практичної підтримки, щоб ці напрацювання реалізувати в проведення конкурсу. Із залученням сильних фахівців і визначенням розробника, здатного підготувати для Києва сучасний Генеральний план європейського рівня.

Віталій Кличко зазначив, що партнери налаштовані на подальшу ефективну співпрацю та підтримку й допомогу Києву. І подякував їм за це.

ООН-Хабітат (Програма ООН з населених пунктів) координує в Україні зусилля зі сталого розвитку міст та громад, що постраждали від російської агресії, з урбаністичного планування. Зокрема, надає експертну підтримку українським урядовим та місцевим органам влади.

Джерело