Серед українських військових, яких вдалося повернути з російського полону — троє наших залізничників. Двоє з них вже їдуть додому нашим поїздом, а ще один перебуває у госпіталі після повернення.
Вітаємо колег на рідній землі. Попереду — відновлення, турбота близьких і підтримка великої залізничної родини.
Радіємо кожному поверненню й продовжуємо чекати на всіх, хто ще залишається в полоні.