🚆💙 Сьогодні веземо додому найцінніше. Серед українських військових, яких вдалося повернути з російського полону — троє наших залізничників

🚆💙 Сьогодні веземо додому найцінніше.

Серед українських військових, яких вдалося повернути з російського полону — троє наших залізничників
🚆💙 Сьогодні веземо додому найцінніше.

Серед українських військових, яких вдалося повернути з російського полону — троє наших залізничників

🚆💙 Сьогодні веземо додому найцінніше.

Серед українських військових, яких вдалося повернути з російського полону — троє наших залізничників. Двоє з них вже їдуть додому нашим поїздом, а ще один перебуває у госпіталі після повернення.

Вітаємо колег на рідній землі. Попереду — відновлення, турбота близьких і підтримка великої залізничної родини.

Радіємо кожному поверненню й продовжуємо чекати на всіх, хто ще залишається в полоні.

Ласкаво просимо додому. 🇺🇦🚆

Джерело