Митрополит Володимир висловив вдячність діячам «Пласту» за служіння молоді та Україні
У п’ятницю, 26 червня, на базі пластового табору-музею «Сокіл» відбулася 48-ма урочиста сесія Івано-Франківської обласної ради восьмого демократичного скликання, присвячена 100-річчю від часу проведення перших пластових таборів на горі Сокіл.
Від імені Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського Владики Володимира Війтишина участь у заході взяв священнослужитель Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ о. Михайло Віхоть. Він передав учасникам вітання Владики Володимира та вручив Митрополичі грамоти тим, хто своєю працею сприяє розвитку українського пластового руху, збереженню його традицій і вихованню молодого покоління у дусі віри, патріотизму та служіння Україні.
Відзнаки отримали голова Івано-Франківської обласної ради, пластун Олександр Сич та пластун, директор видавництва «Лілея-НВ», військовослужбовець частини А1319 Василь Іваночко — за вагомий внесок у відродження «Пласту» на Прикарпатті, зміцнення українського пластового руху та поширення християнських цінностей.
На завершення о. Михайло привітав організаторів і учасників події та побажав Божого благословення у подальшому служінні молоді, Церкві й Україні.
Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ



