Віталій Кличко привітав українців із Днем Конституції

Мер Києва Віталій Кличко привітав українців із Днем Конституції. Привітання він оприлюднив у своєму Telegram-каналі.

«Сьогодні ми відзначаємо 30-річчя Конституції незалежної України. Перша ж українська Конституція зʼявилася раніше, ніж більшість європейських. Верховенство закону, демократичних прав і свобод кожного громадянина – основоположні принципи, закріплені в нашій Конституції. І ми завжди їх будемо відстоювати! Це те, з чим віками не може змиритися російський агресор, який намагається знищити українську державність. Та українці знову демонструють свою нескореність і дух свободи. У кривавій війні, в героїчній боротьбі за свою країну. Ми вистоїмо і переможемо! Україна не віддасть свою незалежність і своє демократичне європейське майбутнє! З Днем Конституції! Слава Україні та її Героям!» – написав Віталій Кличко.

Джерело