Україну накрила екстремальна спека, інтенсивність якої, за прогнозами синоптиків, зберігатиметься ще щонайменше три дні

Україну накрила екстремальна спека, інтенсивність якої, за прогнозами синоптиків, зберігатиметься ще щонайменше три дні

Україну накрила екстремальна спека, інтенсивність якої, за прогнозами синоптиків, зберігатиметься ще щонайменше три дні. Це серйозне навантаження на організм.

А люди – наша найбільша цінність.
Тому звертаюся до керівників підприємств, установ, організацій та інших суб’єктів господарювання області з проханням, де це можливо, на найближчі дні перевести працівників на дистанційний режим роботи або скоригувати графіки, розпочинаючи робочий день раніше, щоб уникнути роботи у період найвищих температур.

Особливу увагу прошу приділити працівникам, які виконують роботи на відкритому повітрі. За можливості варто перенести їх на ранкові чи вечірні години, забезпечити достатню кількість питної води, можливість перепочинку в затінених або прохолодних місцях та дотримання вимог охорони праці.

Закликаю також усіх жителів області подбати про себе та своїх рідних: за можливості не перебувати тривалий час на сонці у найспекотніші години.
Бережімо себе та один одного.

Джерело