«Благородна справа посадити дерево»: парафіяни Сільця долучилися до акції «Сади Перемоги»

«Благородна справа посадити дерево»: парафіяни Сільця долучилися до акції «Сади Перемоги»

Нещодавно парафіяльна спільнота храму Різдва Христового, що у Сільці, долучилася до ініціативи «Сади Перемоги», яку проводить Екологічне Бюро УГКЦ.

Про це Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ повідомив о. Василь Смицнюк.

«З благословення Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського Владики Володимира Війтишина на нашій парафії с. Сілець було висаджено плодові дерева “Сади Перемоги”», — зазначив о. Василь.

У даній акції взяли участь парафіяльна молодь, учні Сілецької гімназії, а також парох о. Василь з церковним братством.

«Дякуємо Екологічному Бюро УГКЦ за надані саджанці та всім хто брав участь у даній акції», — висловлюють вдячність на парафії.

«Благородна справа посадити дерево»: парафіяни Сільця долучилися до акції «Сади Перемоги»«Благородна справа посадити дерево»: парафіяни Сільця долучилися до акції «Сади Перемоги»«Благородна справа посадити дерево»: парафіяни Сільця долучилися до акції «Сади Перемоги»«Благородна справа посадити дерево»: парафіяни Сільця долучилися до акції «Сади Перемоги»«Благородна справа посадити дерево»: парафіяни Сільця долучилися до акції «Сади Перемоги»«Благородна справа посадити дерево»: парафіяни Сільця долучилися до акції «Сади Перемоги»«Благородна справа посадити дерево»: парафіяни Сільця долучилися до акції «Сади Перемоги»«Благородна справа посадити дерево»: парафіяни Сільця долучилися до акції «Сади Перемоги»«Благородна справа посадити дерево»: парафіяни Сільця долучилися до акції «Сади Перемоги»

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Джерело