Працюємо, аби повернути нормальне життя на звільнену Херсонщину. Детальніше про те, що зроблено 8 грудня👇

Працюємо, аби повернути нормальне життя на звільнену Херсонщину. Детальніше про те, що зроблено 8 грудня👇

Для відновлення світла на Херсонщині працює 31 бригада – це 159 робітників та 50 одиниць техніки. Минулої доби енергетики виконували аварійно-відновлювальні роботи на лініях, що живлять Високопілля,  Новодмитрівку, Малу Шестірню, Кар’єрне, Нововоронцовку, Трудолюбівку, Новорайськ, Херсон, Олександрівку, Посад – Покровське, Правдине.

Над відновленням понівечених російськими ударами будівель у Херсоні працювали 50 робітників Херсонської обласної комунальної аварійно-рятувальної служби та ДСНС. Першочергові ремонтні роботи проведено за 10 адресами у житлових будинках та соціальних об'єктах, де OSB-листами закрили 420 вікон.

Загалом на деокупованій Херсонщині сапери обстежили 151 843,3 гектар територій, з них 128 382,6 гектарів – землі сільськогосподарського призначення. На цих територіях виявлено та знешкоджено понад 134,5 тис. вибухонебезпечних предметів.

З деокупованих територій Херсонщини автотранспортом евакуювали 15 жителів, з них – 4 маломобільних людини.

Триває видача гуманітарної допомоги жителям Херсонщини. Учора мешканці звільнених територій від міжнародних громадських організацій, благодійників та волонтерів отримали 1013 продуктових наборів, 8650 буханок хліба, 250 порцій гарячих обідів та 4270 літрів питної води. Також людям передали 6 ремонтних наборів та 76,8 тонн паливних брикетів.

Працюємо далі!

Джерело