Загартованість, воля і жага до перемоги. Те, що об’єднує юних спортсменів, які з усієї області зібралися на Фестиваль боротьби та єдиноборств. Понад 600 хлопців і дівчат.
Свою майстерність вони демонструють у п’яти видах спорту. Боротьба вільна та греко-римська. Дзюдо, тхеквондо і карате.
Підтримати учасників регіональних змагань приїхали чемпіон Олімпійських ігор Жан Беленюк та головний тренер національної збірної з греко-римської боротьби Володимир Шацьких. З напутнім словом онлайн звернулися й президент НОК України Вадим Гутцайт і бронзова призерка Олімпіади-2020 в Токіо Дарʼя Білодід.
Діти у захваті, чому безмежно радіють їхні батьки. А наставники переживають за результат підопічних. Зрештою, емоцій через край, адже такого рівня захід Дніпропетровщина проводить вперше!
За можливість формувати спортивне майбутнє вдячний Силам оборони! Всім, хто долучився, – за підтримку.
У нас чималий потенціал і ми це доведемо💪