![🇺🇦⚓Все життя хотів бути кухарем
До повномасштабного вторгнення Руслан служив зв’язківцем у Військово-морських силах 🇺🇦⚓Все життя хотів бути кухарем
До повномасштабного вторгнення Руслан служив зв’язківцем у Військово-морських силах](/wp-content/uploads/9aa729cc59fea124df335ae0ee8af20a.jpg)
🇺🇦⚓Все життя хотів бути кухарем
До повномасштабного вторгнення Руслан служив зв’язківцем у Військово-морських силах. В 2020-му вийшов на пенсію і пішов працювати охоронцем. Каже, хотів відпочити, але не вийшло. З початком повномасштабної війни його знову запросили на службу.
Під час одного з боїв Руслан отримав поранення. «Був досить потужний мінометний обстріл касетними боєприпасами під час якого я отримав поранення в руку, – згадує він. – Один осколок пройшов навиліт, а другий застряг в тілі. Далі госпіталь, лікування, реабілітація і знову в стрій».
Докладніше…
35 окрема бригада морської піхоти ім.контр-адмірала Михайла Остроградського
#UAnavy #35обрмп #35obrmp 88 окремий батальйон морської піхоти
Джерело