![➕ Відсьогодні у Харкові запрацювали два Центри рекрутингу Української армії. ➕ Відсьогодні у Харкові запрацювали два Центри рекрутингу Української армії.](/wp-content/uploads/0e179861aae4e5494ecee84faff70890.jpg)
![➕ Відсьогодні у Харкові запрацювали два Центри рекрутингу Української армії. ➕ Відсьогодні у Харкові запрацювали два Центри рекрутингу Української армії.](/wp-content/uploads/42bddc1758c300c6aabf98e0672e6e4e.jpg)
![➕ Відсьогодні у Харкові запрацювали два Центри рекрутингу Української армії. ➕ Відсьогодні у Харкові запрацювали два Центри рекрутингу Української армії.](/wp-content/uploads/41afdd4b114eea0efdec761e607e2e76.jpg)
![➕ Відсьогодні у Харкові запрацювали два Центри рекрутингу Української армії. ➕ Відсьогодні у Харкові запрацювали два Центри рекрутингу Української армії.](/wp-content/uploads/f3eab879ec4217570005f43371d18b30.jpg)
![➕ Відсьогодні у Харкові запрацювали два Центри рекрутингу Української армії. ➕ Відсьогодні у Харкові запрацювали два Центри рекрутингу Української армії.](/wp-content/uploads/60205933af57a34e98bf380635b4904f.jpg)
![➕ Відсьогодні у Харкові запрацювали два Центри рекрутингу Української армії. ➕ Відсьогодні у Харкові запрацювали два Центри рекрутингу Української армії.](/wp-content/uploads/f5103b3def673b04d2a140a696c3dfa8.jpg)
➕ Відсьогодні у
Харкові запрацювали
два Центри рекрутингу Української армії.
Людина може прийти до рекрутингового центру, який фактично є цивільним консультативно-інформаційним офісом, і ознайомитись з повним переліком вакансій. Йдеться не тільки про 🇺🇦 ЗСУ, а й 🇺🇦 Нацгвардію, 🇺🇦 ДПСУ — загалом систему Сил оборони.
✏️ Вакансії різноманітні, оскільки зараз армія є найбільшим роботодавцем у державі. Це і кухар, і водій, і ремонтник, і фінансист, і медик, і звісно ж, є ті спеціальності, які звитяжно беруть участь у найгарячіших боях.
Рекрутер може проконсультуватися, а потім, за бажанням, обрати ту посаду і ту військову частину, де він себе бачить. Також діє система повноцінної підготовки майбутніх військових.
🛡Важливо: у рекрутинговому центрі не вручають повісток і не збирають особисті дані без згоди й потреби.
⏺ Така ініціатива — це продовження реформи системи набору до лав війська. Спільно з Міноборони й громадами й надалі поступово працюватимемо над тим, щоб популяризувати рекрутингові центри, збільшити їх кількість та охоплення по всій області.
🪟 Звертайтесь за детальною інформацією за безкоштовним номером телефону: 0 800 300 441
Слава Україні! 🇺🇦
Джерело