«Я врятую». На Херсонщині триває проєкт з домедичної допомоги.
Херсонська ОВА спільно з центром домедичної допомоги SAMPLE продовжують навчати жителів Херсонщини рятувати життя.
Цього разу курси з зупинки критичних кровотеч пройшли комунальні рятувальники та працівники Херсонської обласної комунально аварійно-рятувальної служби.
Вони тепер знають алгоритм дії при наданні домедичної допомоги, можуть зупиняти кровотечі та вміють тампонувати рани.
«Ці заняття включають в себе практичні вправи, щоб навчити учасників оперативно діяти у надзвичайних ситуаціях. Знання, отримані в рамках проєкту, можуть врятувати чиєсь життя, зробити надавача допомоги більш впевненим та компетентним» – зазначила організаторка проєкту, радниця начальника Херсонської ОВА Тетяна Вязнікова.